Náš tým profesionálů je vám k dispozici v těchto oblastech:

Hypoteční úvěry

Toužíte po vlastním bydlení a nemáte dostatek finančních prostředků? Víte, že při dnešních nízkých úrokových sazbách hypoték je výhodnější platit splátku úvěru, než platit za pronájem? Naše společnost je partnerem většiny bank a proto máme dle individuálních potřeb a požadavků řešení pro každého.  Již hypotéku máte? Zkontrolujeme a při refinancování snížíme úrok, i bez dokládání příjmů a s využitím původního odhadu. Nebo si chcete pořídit další nemovitost za účelem pronájmu a mít tak další zdroj příjmu? Obraťte se na naše hypoteční specialisty a splňte si své sny!

ceska_sporitelna      Equa_bank      wustenrot      KB      raiffeisen_banl      Unicredit      hypotecni_banka      mBank      moneta

 

Stavební spoření

Hledáte konzervativní spoření s pojištěním vkladů? Pak je pro vás vhodným produktem Stavební spoření se zhodnocením vkladů 1% p.a. a státní dotací v maximální výši 2.000,- Kč/ročně. Jedná se o krátkodobé spoření na 6 let s možností využít výhodný úvěr na bydlení. Úvěr lze získat s úrokem od 2% p.a.

Raifka_stavebni      stavebni_sporitelna      wustenrot

Doplňkové penzijní spoření – III. pilíř

Máte starost, co bude, až půjdete do penze? Potřebujete poradit, kolik si měsíčně odkládat, aby naspořená částka byla dostatečná na zajištění životní úrovně? Chcete využít státní příspěvek (až 230,- Kč měsíčně), který penzijní připojištění nabízí? Rádi Vám poradíme a zprostředkujeme smlouvu pomocí našich investičních zástupců.

conseq_penzijni      axa      allianz      penzijni_spolecnost_ceske_sporitelny      penzijni_fond_ceske_sporitelny      nn      KB_penzijni      generali_penzijni      CSOB_penzijni

Životní pojištění

Pokud patříte mezi ty, kteří mají starost o svoji rodinu a chtějí ji zabezpečit i pro případ nenadálých životních událostí, je tu pro Vás naše komplexní životní pojištění. Svoje pojištění Vám pomůžeme sestavit podle Vašich představ, stačí si jen vybrat pojišťovnu, se kterou se chcete pojistit, a pomůžeme  příslušné životní pojištění zprostředkovat.

aegon      kooperativa      ceska_pojistovna      csob      nn      generali

Investice

Chcete výhodně investovat své volné finanční prostředky, účinně uchránit proti inflaci, ale nevíte, jak na to? Mezi tradiční investice patří dlouhodobě akcie a dluhopisy. S programy pravidelného investování můžete investovat již od 500 korun měsíčně a přesto využít diverzifikovaného portfolia se zajímavým zhodnocením.

Chcete investovat jednorázově? Pak Vám můžeme nabídnout investice do nemovitosí,které dlouhodobě vykazují nadstandardní zhodnocení finančních prostředků v horizontu několika málo let.

Chcete se o této oblasti dozvědět více? Od toho jsou tu naši proškolení vázaní zástupci na investice, kteří Vám zprostředkují to, co požadujete.

zfp_investments      iad_investments      conseq     JT_banka      generali_ivestments

Komodity – zlato

Po staletí je fyzické vlastnění zlata považováno za nejlepší formu majetku, který má trvalou hodnotu. Cena zlata může kolísat, ale unce zůstává stále uncí. Tento vzácný kov slouží nejen jako ochrana proti inflaci, ale i proti propadům finančních trhů. Zlato je smysluplnou položkou každého portfolia, protože pokud akcie klesají, cena zlata roste. Jeho hodnota je dána celosvětově omezeným množstvím a nelze jej chemicky vytvořit. Využijte této investice pro stabilizaci vašich finančních prostředků.

Pamp      Ibis_in_gold

Neživotní pojištění

Chraňte si to nejcennější, co máte. Ať už jde o rodinný dům, bytovou jednotku, domácnost, rekreační objekt nebo vozidlo. Také nezapomínejte hlavně na sebe, pokud způsobíte někomu škodu, ať už je to soused, cizí člověk nebo zaměstnavatel. Podle nového občanského zákoníku může poškozený požadovat i citovou újmu a to je velmi široký pojem. Kvalitní pojištění většinou neznamená tu nejnižší cenu. Myslete na to, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech.

hasiccka_vzajemna_pojistovna      slavia_pojistovna      csob      kooperativa      generali      axa     CPP

Máte zájem o naše služby nebo nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat!

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’Email‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Komentář‘ type=’textarea‘ required=’1’/][/contact-form]