Ing. Milan Pokorný

1995 – 1999   VUT Brno – ekonomika a řízení výroby
2000 – 2001   Výrobní ředitel kovovýroba
2001 – …         ZFP Group a.s., ředitel obchodní sítě

Vystudoval jsem VUT v Brně, kde jsem získal formální vzdělání v oblasti mikroekonomie, makroekonomie, základy účetnictví a daňového systému, marketing a management.
Poté jsem nastoupil na pozici výrobního ředitele ve strojírenské firmě, zde jsem začal získávat praxi ve vedeni firmy, financí a ve vedení lidí.
V oblasti financí, finančního vzdělávání a finančního poradenství působím od r. 2001 ve společnosti ZFP Group a.s..
Jste zvědaví, proč jsem se rozhodl podnikat pod značkou ZFP Group a.s.???

 

sykora

Ing. Miroslav Sýkora

1997 – 2000 VUT Brno FEI – Výroba a přenos elektrické energie
2000 – 2003 VUT Brno FSI – Technologie obrábění
2002 – 2008 ZFP Akademie a.s.
2009 – 2011 MIG Partner s.r.o. – realitní makléř
2011 – 2014 ŠMERAL Brno a.s. – vedoucí projektového řízení – zahraniční obchod
2015 – …… ZFP Group a.s.

Vystudoval jsem VUT v Brně fakultu elektrotechniky a následně fakultu strojní, kde jsem získal formální vzdělání v oblasti silnoproudé energetiky, technologie obrábění a managementu výroby. Při studiu vysoké školy jsem zúčastnil vzdělávacího semináře v oblastí financí u společnosti ZFP Akademie a.s. Oblast financí mě vždy velice zajímala a tak jsem začal získávat praxi v obchodu, financích, pojišťovnictví, také jsem si osvojil prezentační a školící dovednosti a získal zkušenosti s vedením lidí.Tyto nabyté zkušenosti jsem pak využil ve svých dalších pracovních pozicích. Nejprve jako realitní makléř a poté jako vedoucí projektového řízení ve velké strojírenské společnosti.
Do oblasti financí, finančního vzdělávání a finančního poradenství jsem se vrátil v roce 2015 a opět spolupracuji se společnosti ZFP Group a.s.. Jsem finanční poradce, manažer obchodního týmu, školitel a lektor.
Zajímá Vás proč jsem se vrátil zpět do světa financí se společností ZFP Group a.s.???